Ajánlatkészítő mérnök

2016-ban nyitottuk meg hazai gyártóüzemünket Biatorbágyon, ahol acél alapanyagból gyártunk építőipari termékeket és rendszereket. A piacon dinamikusan növekszünk.
Ennek köszönhetően bővítjük csapatunkat – ide várjuk azon kolléga jelentkezését, aki szeretne egy összeszokott, jól működő, fiatalos csapat tagja lenni.
Hosszú távra tervezel és szeretnél egy stabil cégnél, családias légkörben dolgozni?
Gyere és csatlakozz csapatunkhoz:

  • Feladatok
    • Árajánlatok készítése
    • Anyagkigyűjtések, konszignációk elkészítése
    • Műszaki rajzolás, szerkesztés
    • Műszaki tanácsadás, kapcsolattartás partner cégekkel (tervezők, kivitelezők) és vevőkkel
  • Elvárások
    • Építőmérnök v. építészmérnök végzettség (minimálisan alapképzés, BSc)
    • Magasépítési acél szerkezetek területén szerzett ismeretek
    • Számítógépes ismeretek: MS Office, CAD szoftverek (AutoCAD, ArchiCAD) gyakorlott használata
    • angol nyelvtudás (írásbeli és szóbeli készség szintjén)
    • értékesítés- és vevő-orientált gondolkodás
    • csapatmunka
  • Előnyt jelent
    • Budapesti vagy Biatorbágy környéki lakóhely
  • Amit kínálunk
    • Versenyképes fizetés
    • Béren kívüli juttatás
    • Fiatalos, lendületes cég és csapat
    • Felelősségteljes munkakör
    • Kiemelkedő munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk fényképes önletrajzod a
hr[kukac]swedsteel[pont]hu e-mail címre.