Gyártógép kezelő

Gyártógép-kezelő:

2016-ban nyitottuk meg hazai gyártóüzemünket Biatorbágyon, ahol acél alapanyagból gyártunk építőipari termékeket és rendszereket. A piacon dinamikusan növekszünk.
Ennek köszönhetően bővítjük csapatunkat – ide várjuk azon kolléga jelentkezését, aki szeretne egy összeszokott, jól működő, fiatalos csapat tagja lenni.
Hosszú távra tervezel és szeretnél egy stabil cégnél, családias légkörben dolgozni?

Gyere és csatlakozz csapatunkhoz:

  • Feladatok:
    • gyártógépek kezelése a gyártási programnak megfelelően
    • gyártáshoz kapcsolódó mérések, ellenőrzések elvégzése
    • gyártáshoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek
  • Mit nyújtunk:
    • stabil, folyamatosan fejlődő hátteret
    • fiatal csapat, családias környezet
  • Elvárások:
    • precíz, pontos munkavégzés
    • alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • Előnyt jelent:
    • középfokú műszaki végzettség
    • targonca vezetői engedély

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk fényképes önletrajzod a
hr[kukac]swedsteel[pont]hu e-mail címre.