Területi értékesítési képviselő

Területi képviselő

2016-ban nyitottuk meg hazai gyártóüzemünket Biatorbágyon, ahol acél alapanyagból gyártunk építőipari termékeket és rendszereket. A piacon dinamikusan növekszünk.
Ennek köszönhetően bővítjük csapatunkat – ide várjuk azon kolléga jelentkezését, aki szeretne egy összeszokott, jól működő, fiatalos csapat tagja lenni.
Hosszú távra tervezel és szeretnél egy stabil cégnél, családias légkörben dolgozni?
Gyere és csatlakozz csapatunkhoz:

  • Elvárások:
    • építés, építőmérnöki, vagy technikumi végzettség
    • építőipari területen szerzett értékesítői tapasztalat
    • nyitott személyiség
    • proaktivitás
    • megbízhatóság
    • elkötelezettség
  • Feladatok
    • partnerek látogatása, kapcsolattartás, szakmai támogatás
    • lehetséges új partnerek felkutatása
    • új projektek felkutatása
    • projektek kezelése, nyomonkövetése
    • tervezőkkel való kapcsolattartás
    • szakmai, műszaki konzultáció
    • beruházók, építtetők felkutatása, segítségnyújtás
    • kampányok támogatása
  • Amit kínálunk
    • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
    • minőségi munkakörnyezet
    • céges gépkocsi és munkavégzéshez szükséges IT eszközök
    • dinamikusan fejlődő vállalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk fényképes önletrajzod a
hr[kukac]swedsteel[pont]hu e-mail címre.