Műszaki előkészítő mérnök - Swedsteel

Műszaki előkészítő mérnök

Cégünk tűzihorganyzott acél alapanyagból gyárt építőipari termékeket a tetőktől a komplett csarnokrendszerekig. A hazai piac legmodernebb gyára és technológiája, valamint a legmagasabb minőségű acél alapanyagaink és magas műszaki szolgáltatásaink, képzett munkatársaink biztosítják dinamikus növekedésünk alapjait.

Bővítjük mérnökcsapatunkat, várunk Téged is, ha vonz a csarnokok és a könnyűszerkezetes rendszerek világa, ha hosszú távra tervezel és szeretnél egy stabil cégnél, családias légkörben dolgozni?
Gyere és csatlakozz csapatunkhoz!

  • Feladatok
    • Árajánlatok készítése (mennyiségi kalkulációk, műszaki paraméterek)
    • Anyag-kigyűjtések, konszignációk elkészítése CAD program használattal
    • Kivitelezési projektek előkészítése és adminisztrációja
    • E-napló vezetése, projekt nyomonkövetése
    • Projekt-csapattagként a kivitelezési kooperációkon való részvétel
    • Csomóponti rajzok, esetlegesen csarnok látványtervek készítése
    • Műszaki tanácsadás, kapcsolattartás partnercégekkel és vevőkkel
  • Elvárások
    • Építő- vagy építészmérnök végzettség (BSc)
    • Számítógépes ismeretek: MS Office, CAD szoftverek (AutoCAD, ArchiCAD)
    • Értékesítés- és vevő-orientált gondolkodás
    • 3-5év szakmai tapasztalat
  • Előnyt jelent
    • Budapesti vagy Biatorbágy környéki lakóhely
    • Magasépítési acél szerkezetek területén szerzett ismeretek
    • Angol nyelvtudás
  • Amit kínálunk
    • Versenyképes fizetési csomag
    • Fiatalos, lendületes cég és csapat
    • Felelősségteljes munkakör, szakmai fejlődési lehetőség
    • Kiemelkedő munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk fényképes önletrajzod a
szilvia.nemethy@swedsteel.hu e-mail címre.