Műszaki előkészítő mérnök - Swedsteel

Műszaki előkészítő mérnök

Swedsteel – A könnyűszerkezetes acéltermékek hazai minőségi gyártója

Hideg hengerelt, minőségi acélipari termékek, csarnokrendszer építőelemek (ZCU szelemenek, trapézlemezek, szendvicspanelek) és komplett csarnokok gyártója és forgalmazója vagyunk. A hazai, nem lakóépületek megvalósításában meghatározó szerepet töltünk be beszállítóként és/vagy generál kivitelezőként szaktervezői és szakkivitelező partnereinkkel. Alapértékeink a minőség, a magas mérnöki hozzáadott érték és a korrekt partnerség.

Várjuk mérnökként a jelentkezésedet, ha az alábbi feladatokban kompetens vagy, és szereted, élvezed ezt a munkát!

  • Feladatok
    • Árajánlatok készítése és nyomonkövetése (mennyiségi kalkulációk, műszaki paraméterek meghatározása és egyeztetése, tervezőkkel, kivitelezőkkel, beruházókkal)
    • Konszignációk, anyagkigyűjtések, költségvetési kiírások készítése
    • Burkolatkiosztási és csomóponti rajzok, esetlegesen csarnok látványtervek készítése CAD programmal
    • Műszaki előkészítési feladatok, kivitelezési projektek előkészítése és adminisztrációja
  • Elvárások
    • Építő- vagy építészmérnök végzettség (Magasépítő szakon szerzett BSc)
    • Számítógépes ismeretek: MS Office alkalmazások, CAD szoftverek (AutoCAD, ArchiCAD gyakorlott használata)
    • 3-5 év szakmai tapasztalat (csarnok tervezésben és/vagy előkészítésben)
    • Határozott, talpraesett kommunikáció és fellépés
    • Csapatszellem
  • Előny
    • Angol nyelvtudás
    • TERC költségvetési program ismerete
  • Amit kínálunk
    • Céges autó, laptop, mobiltelefon,
    • Versenyképes fizetési csomag
    • Csapatmunka, nagyszerű munkakörnyezet

Várjuk fényképes önletrajzod a szilvia.nemethy@swedsteel.hu e-mail címre.