Régiós értékesítési mérnök (Ny-Mo.) - Swedsteel

Régiós értékesítési mérnök (Ny-Mo.)

Swedsteel – A könnyűszerkezetes acéltermékek hazai, minőségi gyártója

Hideg hengerelt, minőségi acélipari termékek, csarnokrendszer építőelemek (Z-C-U szelemenek, trapézlemezek, szendvicspanelek) és komplett csarnokok gyártója és forgalmazója vagyunk. A hazai, nem lakóépületek megvalósításában meghatározó szerepet töltünk be beszállítóként és/vagy generál kivitelezőként szaktervezői és szakkivitelező partnereinkkel. Alapértékeink a minőség, a magas mérnöki hozzáadott érték és a korrekt partnerség.

Várjuk mérnökként a jelentkezésedet!

  • Feladatok:
    • Nyugat-Magyarországon kivitelezői (acélszerkezet-gyártók, kivitelezők és generálkivitelezők) partnerek szakmai, mérnöki támogatása
    • Műszaki, szakmai egyeztetés, kapcsolattartás és kapcsolatépítés
    • Kivitelezői értékesítés, ajánlatok egyeztetése, nyomonkövetése és helyszíni projekt megbeszélések (irodai előkészítő mérnöki csapattal közös csapatmunka)
    • Szaktervezőkkel mérnöki egyeztetések, kapcsolattartás
    • Beruházói, építtetői projektek kezelése a területen, műszaki egyeztetés, értékesítés
    • A terület fejlesztése – új szakmai partnerek felkutatása, kapcsolatépítés
  • Elvárások
    • Építőmérnök/építészmérnök végzettség
    • Régiós építőipari aktív, friss tapasztalat
    • min. 5-10 éves szakmában eltöltött idő (kivitelezésben és/vagy értékesítésben)
    • Magabiztos, agilis, szakmailag határozott és meggyőző fellépés
    • Szakmai alázat, szakmai elhivatottság
    • Csapatszellem, céltudatosság
  • Előny
    • Régión belüli lakhely
    • FMV és/vagy műszaki ellenőri jogosultságok
  • Amit kínálunk
    • Céges autó, laptop, mobiltelefon,
    • Versenyképes fizetési csomag
    • Csapatmunka, nagyszerű munkakörnyezet

Várjuk fényképes önéletrajzod a szilvia.nemethy@swedsteel.hu e-mail címre.